Biała sobota 2015

W najbliższą sobotę Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy wraz z klubem motocyklowym Dopalacze z Legnicy organizują wspólnie piknik promujący zdrowie oraz honorowe dawstwo krwi.
Od godziny 10:00 można będzie oddać krew, która jest niezastąpionym darem szczególnie w okresach kiedy jej zapasy w okresie wakacyjnym drastycznie spadają. Atrakcjami białej soboty będą pokazy motocyklowe i samochodowe, bezpłatne badania PSA TSH i w kierunku zespołu metabolicznego, porady dietetyczne, bezpłatny poczęstunek i wiele innych.
Zapraszamy wszystkich a szczególnie tych, którzy gotowi są wspomóc akcję krwiodawstwa.
Piknik odbędzie się na parkingu przed szpitalem.