"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5, tel./fax. 76 72 11 000

Sukces Białej soboty

biala sobota 2015 1Akcja zorganizowana przez szpital oraz klub motocyklowy Dopalacze spotkała się z ogromnym zainteresowaniem legniczan. Przebadano 201 osób, a ponad 30 zgłosiło się do punktu krwiodawstwa by oddać krew. Ostatecznie po przeprowadzeniu procedury kwalifikacyjnej 25 dawców podzieliło się z potrzebującymi tym bezcennym darem.
Ten rok obfitował w atrakcje motocyklowe. Najbardziej widowiskową okazał się być pokaz stuntera. Przed legnicką publicznością wystąpił Marcin Mosiek Mochu - czołowy zawodnik polskiej sceny stunterskiej, charakteryzujący się wyjątkowo dynamicznym stylem jazdy.
Osoby, które tego przedpołudnia odwiedziły szpital nie żałowały. Chętni zbadali poziom hormonów TSh i PSA, poziom cukru czy ciśnienie tętnicze. Można było skonsultować się z dietetykiem. Ci zaś, którzy zgłodnieli posilili się zupą przygotowaną przez Bar Swojski z Legnicy.
 
Dziękujemy osobom i instytucjom, które wsparły białą sobotę w tym w szczególności ks. Romanowi Raczakowi proboszczowi parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego z Legnicy, Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wrocławia – stacja w Legnicy.

{gallery}biala_sobota_2015{/gallery}

Zakłady diagnostyczno-terapeutyczne znajdujące się na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy


Zakład radioterapii Stacja dializ Centrum
krwiodawstwa
Zakład
endoskopii
Zakład
diagnostyki
obrazowej
Zakład
rehabilitacji
Apteka
ogólnodostępna
Sklep Medyczny
dolnośląskie centrum onkologii

avitum-logo

  radimed logo starmedica  logo reh med logo maxfarm emag