Rafał Brzozowski w legnickim szpitalu.

Rafał Brzozowski w legnickim SzpitaluZe świątecznym kolędowaniem i upominkami dla najmłodszych pacjentów przyjechał do nas popularny muzyk Rafał Brzozowski. Po spotkaniu z dziećmi hospitalizowanymi na oddziale pediatrycznym i chirurgii dla dzieci, wspólnie z nimi oraz rodzicami zaśpiewał kolędy oraz kilka swoich najpopularniejszych hitów. Jego wizyta odbyła się za sprawą Fundacji Muszkieterów działającej przy sieci sklepów Intermarche i Bricomarche, której Rafał jest w tym roku Ambasadorem.
Fundacja, z inicjatywy Krzysztofa Bogusława – szefa legnickiego marketu, w trakcie wizyty przekazała czek na 10 000 zł z przeznaczeniem na zakup stołu zabiegowego.
Dziękujemy za prezenty, ale przede wszystkim za miłą wizytę i sympatyczne wspólne śpiewanie.
Przypominamy jednocześnie, że każda reklamówka zakupiona w sklepie Intermarche w Legnicy zasili działającą przy szpitalu fundację Otwarte serce. Cały dochód ze sprzedaży reklamówek zostanie przeznaczony na zakup sprzęty medycznego dla oddziału chirurgicznego dla dzieci.
{gallery}muszkieterowie_w_szpitalu_2015{/gallery}