"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5, tel./fax. 76 72 11 000

Wirtualna szkoła rodzenia

"Najważniejszy dzień w życiu kobiety i ich rodzin powinien być najpiękniejszy”. To czas narodzin dziecka, potem pierwsze dni i tygodnie poświęcone na opiekę nad nim to okres niezwykły. Narodziny dziecka to Wielka zmiana - w trybie życia, w priorytetach i dokonywanych wyborach. Warto przygotować się do tej zmiany jak najlepiej. Dlatego pragniemy stworzyć dla Was przyjazne miejsce i program , który pomoże przygotować się zarówno do porodu, jak i początków macierzyństwa.

Pragniemy podzielić się z Wami naszą wiedzą, abyście mogli dokonywać świadomych wyborów, zgodnych z preferencjami i własnymi przekonaniami.

Należy pamiętać, że poród to jeden z najpiękniejszych, najważniejszych momentów w życiu kobiety. To czas wielkich zmian, ogromnego wysiłku, wrażliwości i niepowtarzalnych emocji. Dlatego tak ważne jest przygotowanie do porodu przez profesjonalistów, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu zapewnią każdej kobiecie jak najlepsze warunki, indywidualne traktowanie, troskę i czułość oraz przygotowanie w aspekcie teoretycznym , fizycznym i psychologicznym do bezpiecznego odbycia porodu.

CIĄŻA

Okres wielkich, intensywnych zmian dla przyszłej mamy i jej dziecka. Ciąża to kolejno po sobie występujące trymestry, o których należy pamiętać - sprawdzać jak przebiegają i jak rozwija się maleństwo każdego kolejnego miesiąca. Pragniemy przedstawić najważniejsze informacje, ciekawe rzeczy m.in. na temat diety czy badań, czego należy unikać, jak łagodzić nieprzyjemne dolegliwości, jak przygotować się do porodu.

Zakłady diagnostyczno-terapeutyczne znajdujące się na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy


Zakład radioterapii Stacja dializ Centrum
krwiodawstwa
Zakład
endoskopii
Zakład
diagnostyki
obrazowej
Zakład
rehabilitacji
Apteka
ogólnodostępna
Sklep Medyczny
dolnośląskie centrum onkologii

avitum-logo

  radimed logo starmedica  logo reh med logo maxfarm emag